Autobusová doprava

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou autobusovou dopravu zaměřenou na maximální vstřícnost a spokojenost našich klientů. Profesionální přístup od poptávky až po samotné provedení přepravy a vyúčtování je u nás samozřejmostí. Dopravu provozujeme autobusy s kapacitou 45-57 míst.

Naše firma se neustále snaží obnovovat vozový park nákupem novější techniky s přihlédnutím na maximální bezpečnost, pohodlí a kulturu cestování.

Každou přepravu zajišťují profesionální, kmenoví řidiči naší firmy, kteří procházejí pravidelným školením v oblasti jejich práce.

Jsme ochotni Vám zajistit autobusovou dopravu jak na jednodenní akce např. školní výlety, sportovní akce, pohřby, poznávací a kulturní zájezdy tak také na vícedenní zájezdy zaměřené na poznání,turistiku nebo pobyty u moře.

Spolupracujeme s cestovními kancelářemi, kolektivy i jednotlivci a ke každé přepravě nabízíme individuální přístup s ohledem na potřeby a možnosti klientů.

Pokud by jste měli zájem o autobusouvou dopravu v okolí Zlína, Vizovic, Vsetína, Uherského Brodu, Luhačovic - neváhejte nás kontaktovat.